باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

سایت بانک مشاغل و اصناف

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

تبلیغات گوشه سایت

\پایان

مطالب تصادفی محتوایی

پرینت
بازدید: ٣٠۴

چرا سئو از گوگل ادوردز بهتر است ؟

موتورهای جستجو بیشترین ورودی هدفمند را به سمت سایت شما هدایت می کنند. برای اینکه در موتورهای جستجو دیده شوید، دو راهکار وجود دارد: سئو و بهینه سازی سایت و تبلیغات در موتورهای جستجو.
 برای اینکه سایت شما بیشتر در گوگل دیده شود می توانید با اختصاص بودجه ای هرچند محدود در ماه در گوگل تبلیغ کنید. اما اینکه چگونه بودجه خود را برنامه ریزی کنید تا تبلیغات در گوگل بیشترین نرخ بازگشت را داشته باشد نیازمند تخصص و تسلط روی پارامترهای گوگل است. متخصص تبلیغ در گوگل برای شما کلید واژه های مناسب را انتخاب می کند، بودجه مناسب برای شما اختصاص می دهد، صفحات فرود را بهینه می کند، تبلیغ را بهبود می دهد و آمارها را بررسی و تحلیل می کند تا بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد. پس با این کارها می توان به افزایش بازدید سایت کمک کرد .
 
تبلیغات در گوگل
همانطور که می دانید گوگل به ازای جستجوی هر عبارت 10 نتیجه اصلی و تعدادی تبلیغ را نمایش می دهد. ترتیب نتایج بسته به پارامترهای مختلفی تغییر می کند، ضمن اینکه نتایجی که بر اساس تبلیغات نمایش داده می شود با تگ Ad متمایز می گردند. آمارها نشان می دهد 30% از کاربران گوگل روی تبلیغات کلیک می کنند و این خبر خوبی است برای کسانی می خواهند برای سایت خود سرمایه گذاری کنند.


 تعرفه تبلیغات در گوگل
 شما با هر بودجه ای که بخواهید می توانید در گوگل تبلیغ داشته باشید، اما اینکه بودجه در نظر گرفته شده چگونه برنامه ریزی شود تا به هدر نرود بسیار مهم و ضروری است. کارشناسان متخصصی که به پارامترهای گوگل مسلط هستند می توانند در این زمینه بسیار موثر باشند و کمک شایانی به بالابردن نرخ بازگشت هزینه های شما بکنند . یکی از راه های موثر می توان استفاده از درج آگهی اشاره کرد .


آیا می دانستید روزانه بسیاری از افرادی که در گوگل تبلیغ می دهند از روند هزینه های انجام شده و نرخ بازگشت سرمایه خود بی خبرند! اگر اهداف کسب و کار خود را به خوبی مشخص نمایید. بسیار مهم است که در طراحی و اجرای تبلیغات کلیکی گوگل به موارد زیر توجه نمایید:
عبارات مورد نظر شما بر چه اساسی انتخاب می شوند؟ مخاطب شما با کلیک به روی تبلیغ به چه چیزی دست می یابد؟ از نظر گوگل عبارت انتخاب شده چقدر به محتوای صفحه مرتبط است؟ اگر شخصی به ازای جستجوی عبارت مورد نظر روی تبلیغ من کلیک کرد چه سودی برای من خواهد داشت؟


چگونه در گوگل تبلیغ بدهم؟
تبلیغ گوگل دو راه دارد. یکی سئو و دیگری ادوردز می باشد. سئو به روش طبیعی بالا آوردن وب سایت صفحه اول گوگل گفته می شود که در تصویر بالا در صفحه نتایج جستجوی گوگل مشخص شده است. تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز Google Adwords به این صورت می باشد که مبلغی در ازای نمایش و یا کلیک سایت شما برای عبارات کلیدی مورد نظر شما به گوگل پرداخت می گردد که این نتایج در گوگل با عبارت Ad مشخص می گردند. در تصویر بالا مکان نمایش ادوردز نیز در نتایج جستجوی گوگل مشخص است البته گوگل تبلیغات سمت راست Adwords را حذف نموده است و هم اکنون ادوردز در بالای نتایج طبیعی و پایین آن نمایش داده می شود. جهت تبلیغات گوگل این دو راه روش های اصلی می باشد و لازم است با توجه به شرایط خود یکی از آنها و یا هر دو را انجام دهید. تبلیغ در گوگل به روش سئو زمان بر اما پر بازده می باشد و در مقابل ادوردز سریع تر می تواند برای شما جذب مشتری نماید اما بازده آن در بلند مدت نسبت به سئو بسیار پایین تر می باشد. یکی از راه های ساده می توان به رپورتاژ اشاره کرد .
 
چرا سئو از گوگل ادوردز بهتر است ؟
سئو و بهینه سازی وب سایت بلندمدت و دائمی است حال آنکه در صورتی که بودجه ادورز شما تمام شود نمایش وب سایت صفحه اول گوگل قطع خواهد شد .
 با توجه به افزایش نرخ ارز تعرفه تبلیغات در گوگل افزایش یافته است حال آنکه تغییر چندانی در تعرفه های انجام امور سئو و بهینه سازی وب سایت به وجود نیامده است .
گوگل ادوردز باعث خروج ارز از کشور می گردد حال آنکه سئو و بهینه سازی وب سایت باعث ایجاد شغل های جدید نظیر بک لینک ساز و تولید کننده محتوا می گردد که باعث اشتغال زایی در کشور و بهبود اقتصاد کشور می گردد .
ممکن است در آینده گوگل خدمات ادوردز خود را برای ایران به صورت کامل مسدود نماید و این باعث ضرر فراوانی برای شرکت هایی خواهد گردید که بودجه تبلیغاتی خود را بر روی گوگل ادوردز می گذارند .
قبلا گوگل ادوردز در ایران فیلتر شده بود و امکان استفاده از آن وجود نداشت و ممکن است این اتفاق مجدد پیش آید

SecImgSesنیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir