باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

سایت بانک مشاغل و اصناف

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

تبلیغات گوشه سایت

\پایان

مطالب تصادفی محتوایی

پرینت
بازدید: ١٨١

چرا باید یک گلس برای موبایل خود تهیه کنیم؟

تلفن همراه ما بخش مهمی از زندگی روزمره ما شده است و حمل و نقل زیاد این کالای تقریبا گران قیمت در همه مکان های عمومی و شرایط مختلف ناگزیر است. اگر از کسانی که دچار شکستگی یا آسیب صفحه نمایش تلفن همراه خود شده اند و به دنبال تعمیر آن رفته اند سوال کنید متوجه خواهید شد که قیمت مانیتور گوشی شما با هزینه دستمزد تعویض آن تقریبا بیش از 70 درصد مبلغ تلفن همراه شما را شامل می شود. از این رو هزینه کردن درست برای محافظت از این کالای گران قیمت بسیار هایز اهمیت است. گلس با محافظ صفحه نمایش صرفا برای جلوگیری از شکستن استفاده نمی شود بلکه با داشتن گلس روی مانیتور گوشی خود پس از مدت چندین ماه استفاده میتوانید با هزینه ی ناچیز تصویری بدون خط و خش و چربی را مانند روز اولی که گوشی خود را تهیه کردید داشته باشید و از نو بودن مانیتور خود لذت ببرید.

.

تفاوت قیمت گلس ارزان با گلس های گران چیست؟

معیار انتخاب شما برای گلس گوشی بهتر است قیمت آن نباشد بلکه مشخصات و کارایی آن باشد.

گلس های مختلف با قیمت های متنوعی در بازار وجود دارد که با توجه به ماهیت این کالا از قیمت های بسیار ارزان تا قیمت های سرسام آور متفاوت است برای خرید گلس از گرانترین ها و ارزانترین ها دوری کنید زیرا قیمت های بسیار ارزان به دلیل عدم کیفیت و قیمت های گران در بسیاری از موارد کاملا بی دلیل است.

دیجی فرست با سالها تجربه به عنوان وارد کننده لوازم جانبی موبایل در ایران به شما پیشنهاد میدهد از گلس های قیمت متوسط استفاده کنید.

گلس شکسته شده منبع بیماری هاست!

هرچه زود تر گلس شکسته شده خود را تعویض کنید! یک محافظ شکسته میتواند از دو منظر برای شما خطر آفرین باشد.

1.خطر بریدگی دست و صورت، که به دلیل تماس مستقیم و مداوم با گوشی ممکن است گوشه های تیز و برنده گلس به شکا آسیب فیزیکی بزند.

  1. میکروب ها در کمین اند، درز شکستگی و ترک در گلس یا صفحه نمایش گوشی محل تجمع میکروب ها و باکتری هاست و گوش و چشم و دهان بهترین راه نفود ویروس و باکتری های خطرنام به بدن شماست درواقع شما با استفاده از گلس شکسته موجودات موزی و وحشتناکی را به بدن خود دعوت میکنید.

 

آیا برای نصب گلس نیازی به مراجعه به فروشگاه موبایل است؟

گلس های عرضه شده در دیجی فرست بسیار اسان نصب میگردد و نیاز به تخصص خاصی ندارد کافیست پیج اینستاگرام دیجی فرست را دنبال کنید تا آموزش نصب انواع گلس های سرامیکی و معمولی را مشاهده کنید!

پخش عمده لوازم جانبی موبایل ، پخش لوازم جانبی موبایل ، عمده فروشی لوازم جانبی موبایل ، خرید عمده لوازم جانبی موبایل

SecImgSesنیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir