باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

سایت بانک مشاغل و اصناف

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

تبلیغات گوشه سایت

\پایان

مطالب تصادفی محتوایی

پرینت
بازدید: ٢١٧

راهنمای انتخاب و خرید کفش مناسب

 

 

راهنمای انتخاب و خرید کفش مناسب

قبل از خرید کفش ، بهتر است ببینیم چرا انقدر کفش در استایل اهمیت دارد. بیشتر افراد خیلی سریع نسبت به کفش های دیگران توجه می‌کنند. گفته‌اند هرگاه دوست خود را می بینید، او ابتدا به موهای شما نگاه می کند و هر وقت دشمن خود را می بینید، اول به کفش شما نگاه می کند! این حرف یک ضرب المثل است، اما در بطن آن نکته‌ای است که همیشه باید ظاهرمان مرتب باشد، اگر کفش مجلسی به پا میکنید، بعد از خرید کفش آنها را حتما واکس بزنید و براق کنید و اگر از کفش های اسپرت استفاده می کنید، آنها را تمیز کنید. پوشیدن کفش کهنه و کثیف نشانه این است که با شما وضع مالی خوبی ندارید و یا آدم شلخته و تنبلی هستید. بعضی ها میگویند که کفش نشان دهنده شخصیت افراد است.

 

 

مناسب هر موقعیت، کفش مناسب انتخاب کنید و بپوشید. بعضی کفشها فقط مناسب محل های غیررسمی است و اصلا برای کار مناسب نیست. البته عکس آن هم صادق است. این نکته در مورد کیف هم صدق می‌کند، کیف‌های طلایی، نقره ای و با طرح های شلوغ، برای محل کار و ملاقات های رسمی مناسب نیست. در هنگام خرید کفش مردانه توجه کنید که رنگ کفش باید با لباستان متناسب باشد، مثلا برای آقایان کت و شلوار خاکستری و سرمه‌ای با کفش مشکی، و کت و شلوار قهوه ای با کفش قهوه ای هماهنگ است.

 

چگونه و در چه زمانی کفش بخریم؟

 

۱- پزشکان توصیه میکنند برای خرید کفش ، عصر بعد از یک روز کاری اقدام کنید. چرا که بر اثر تحرکات روزانه پاحالت انبساط پیدا کرده و خرید کفش در این وضعیت سبب می شود تا کفشی کاملا اندازه انتخاب کنید و هنگام استفاده از کفش پای تان تاول نزند و راحت باشد.

۲- برای خرید هر نوع کفشی جوراب مناسب آن کفش را به پا داشته باشید تا از تناسب کفش مطمئن شوید. مثلاً بهتر است بوت را با جوراب‌های ضخیم‌تر امتحان کنید تا از اندازه‌ی آن مطمئن شوید.

پاشنه‌کش نقش مهمی در سلامت کفش ایفا می کند. کفشهایی با پاشنه ی کاملا صاف و کفشهایی با پاشنه یخیلی بلند هر دو به پا صدمه می زنند. بهترین ارتفاع برای پاشنه کفش ۳سانتی متر است

۳- کفش باید دارای قوس طبیعی متناسب با قوس پا باشد

۴- بهترین کفش‌ها، کفش هایی است که زیره بیرونی سفت و کفی داخلی نرم دارند، هم چنین کفش هایی که جنس خیلی نرمی دارند و به کفش‌های چرم بز اشتهار دارند.

۵- هنگام خرید کفش ورزشی دقت داشته باشید که داخل قسمت پاشنه دارای سلولهای هوا هستند و از ضربه هایی که به پاشنه ی پا وارد می شود، می کاهد. حتما توصیه می‌شود در هنگام ورزش از این نوع کفش استفاده شود.

 

در سایت خرید آنلاین شما میتوانید انواع کفش های روزمره و ورزشی را با قیمت بشیار مناسب خریداری کنید.

 

 

 

 

SecImgSesنیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir