باکس ورورد


ثبت نام
کلمه عبور جدید

جستجوی آگهی ها
جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

موقعیت جغرافیایی:


کد مدیر

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/12/chap-fory.gif

تانکر سازی,مبدل حرارتی

پایان بنر

چارراهی زیر مجموعه ای از باکس آگهی

جدا

کد کلیک

 
مطالب تصادفی محتوایی

پرینت
بازدید: ٢٢١

جت فن - انواع جت فن - نمایشگاه مجازی

.

ژنراتور - نمایشگاه مجازی ایران

دیزل ژنراتور چگونه کار می کند؟

یک ژنراتور دیزل ترکیبی از موتور دیزلی و یک ژنراتور است. موتور دیزل به عنوان عمل ایجاد قدرت برای به حرکت درآوردن ژنراتور برای تولید برق استفاده می شود. موتور دیزل نیز یک موتور احتراق فشرده با سوخت دیزل است. اصل کار موتور دیزل این است که هوا در سیلندر فشرده شده و باعث افزایش درجه حرارت می شود. روغن دیزل به سیلندر خورده و سوزانده می شود و در نتیجه ی آن حرارت بالا و فشار بالا تولید می کند. ادامه پیداکردن سوخت گاز باعث می شود پیستون برای کار، انرژی گرمایی را به انرژی مکانیکی تبدیل کند. در حقیقت، موتور دیزل کار خود را با چهار فرایند انجام می دهد: ورودی، فشرده سازی، گسترش احتراق و اگزوز، که یک چرخه کار را تشکیل می دهد.

فاکتور قدرت یکی از چالش برانگیزترین مسائلی است که در استفاده از مجموعه ژنراتور با آن مواجه می شویم، اما مهم ترین چیزی که باید در مورد عامل قدرت بدانیم این است که میزان برقی که نیاز داریم یک ژنراتور تولید کند چقدر است ژنراتور باید بتواند از عهده ی تولید این مقدار انرژی بربیاید. استاندارد صنعت برای این ژنراتورها این است که آن ها تا 0.8 فاکتور قدرت رتبه بندی شوند. هرچه انرژی مورد نیاز شما بیشتر باشد قطعاً به ژنراتور بزرگ تری برای این کار نیاز خواهید داشت.

***

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع ژنراتور،از صفحه ژنراتور در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید.

نمایشگاه مجازی ایران معرفی کننده ی بهترین برندها و شرکت های ارائه دهنده ی ژنراتور در ایران به همراه لیست قیمت،مشخصات فنی و نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه می باشد.

*

ژنراتور - دیزل ژنراتور - نمایشگاه مجازی ایران

*

دیزل ژنراتور از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

معمولاً یک مجموعه دیزل ژنراتور از سه بخش تشکیل شده است: موتور دیزل، ژنراتور AC و کنترل پنل.

مزایا و معایب استفاده از دیزل ژنراتور

مزایای دیزل ژنراتور

با استفاده از ژنراتور دیزل هزینه های تعمیر و نگهداری کاهش می یاید. این به خاطر این واقعیت است که ژنراتورهای دیزلی مجهز به شمع های جرقه و کربورترها نشده اند. درواقع این به این معنی است که شمع های جرقه ای نیازی به جایگزین شدن ندارند و تعمیرات اصلی مورد نیاز در ژنراتور دیزلی عوض کردن روغن است و اگر این کار به طور مرتب انجام شود، دیزل ژنراتور شما به مدت بسیار طولانی و بدون هیچ گونه تعمیر و نگهداری کار خواهد کرد.

همچنین با استفاده از ژنراتورهای دیزلی مشاهده می شود که آن ها در هنگام انجام یک کار مشابه، سوخت کم تری مصرف می کنند و سوخت آن ها نیز در مقایسه با سوخت های دیگر ارزان تر است درواقع سوخت دیزل بهتر از بنزین است.

از لحاظ عمر، ژنراتور دیزلی بسیار طولانی تر از ژنراتور بنزین عمر می کند. ژنراتور معمولی بنزین حدوداً 1000 ساعت کار می کند، درحالی که ژنراتور دیزلی به طور متوسط 30000 ساعت بدون نیاز به یک تعمیرات عمده کار خواهد کرد. ژنراتور دیزلی برای مقاومت در برابر فشار ساخته شده است.

*

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع دیزل ژنراتور،از صفحه دیزل ژنراتور در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید.

نمایشگاه مجازی ایران معرفی کننده ی بهترین برندها و شرکت های ارائه دهنده ی دیزل ژنراتور در ایران به همراه لیست قیمت،مشخصات فنی و نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه می باشد.

*

هواکش - نمایشگاه مجازی ایران

هواکش یک دستگاه الکتریکی است که هوا را در فضایی کوچک یا منطقه ای بزرگ به گردش در می آورد.

بدین وسیله تهویه صورت می گیرد.

ازآن به عنوان وسیله ای خنک کننده در فرآیند صنعتی نیز استفاده می شود تا هوا را برای تصفیه فراهم آورد.

همچنین شامل پره یا تیغه ای است که در هوا فعال بوده و می چرخد.

این مونتاژ چرخشی تیغه ای و چرخ دار به عنوان یک پروانه شناخته شده است. پروانه ها در تولید و هدایت هوا نقش تأثیر گذاری دارند.

فن ها در نگاه کلی به دو نوعند :

• هواکش خانگی

• هواکش صنعتی

*

انواع هواکش

همچنین فن ها را بنا به کاربری به گروه های زیر تقسیم می کنند:

• فن های جریان محوری

میزان استفاده این فن ها نسبت به بقیه آنها بسیار زیادتر است. آنها می توانند هرگونه هوای آلوده، گرم و همینطور گازهای خورنده را انتقال دهند.

این انتقال از داخل تونل ها، کارگاه های جوشکاری، ریخته گری، کوره ها و ساختمان های مسکونی و ... انجام می گیرد.

شایان ذکر است که تهویه های جریان محوری، نسبت به سانتریفوژ فشار کمتری را ایجاد می کند.

• فن های سانتریفوژ

این نوع فن برای تهویه و اگزاست هوای معمولی، حاوی غبار، گازهای شامل مواد شیمیایی خورنده و... بکار می رود.

*

هواکش - انواع هواکش - نمایشگاه مجازی ایران

*

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع هواکش،از صفحه هواکش در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید.

نمایشگاه مجازی ایران معرفی کننده ی بهترین برندها و شرکت های ارائه دهنده ی هواکش در ایران به همراه لیست قیمت،مشخصات فنی و نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه می باشد.

*

هواکش صنعتی - نمایشگاه مجازی

هواکش های صنعتی چه کاربردی دارند؟

هواکش های صنعتی می توانند درجه هوای فضای مورد نظر را در حد متعادلی نگهدارند. استفاده از هواکش صنعتی باعث می شود مواد آلاینده و شیمیایی که امروزه در صنایع مختلف به میزان زیادی استفاده می شوند به بیرون از محوطه هدایت شوند و بوهای نامطبوع در سالن های تولید باقی نمانده و از محیط خارج شود. در هنگام آتش سوزی باعث جابجا شدن هوا شده و باعث کاهش اثرات آتش سوزی می شود. این نوع هواکش های صنعتی حتی میزان رطوبت را در محیط های صنعتی در حد مطلوب نگه دارد. در واقع با استفاده از هواکش های صنعتی کارگران و کارکنان در محیط سالم تری کار می کنند و بازده تولید افزایش پیدا می کند. هواکش ها براساس محلی که مورد استفاده قرار می گیرند انواع مختلفی پیدا کرده اند.

این هواکش ها با به حرکت در آوردن پره ها هوا را به سم خود می کشند و آن ها را در پره ها به حرکت در می آورند و به این ترتیب هوا را جابجا می کنند.

*

هواکش صنعتی - انواع هواکش صنعتی - نمایشگاه مجازی ایران

*

جت فن - نمایشگاه مجازی

جت فن ها همانطور که از اسمشان مشخص است دسته ای از فن های محوری هستند در ساخت این محصول از پروفیل ویژه استفاده شده است. در واقع پروفیل ها در پروانه ها و فرم خاص بدنه قرار دارند و قادر هستند که به سرعت های دورانی بالا برسند و این روند سبب می شود که حجم زیادی از هوا در فضای فشاری بالا جا به جا شود. در واقع جت فن ها در فضای محدود که نیاز به هوادهی زیاد است استفاده می شود.

اجزای اصلی جت فن

حال قصد داریم در خصوص بخش های مهم جت فن ها بیشتر صحبت کنیم.

موتور الکتریکی

موتور الکتریکی بخش مهمی از جت فن ها محسوب می شود و به نوبه خود نقش محرک قوی را ایجاد می نماید. وظیفه اصلی موتورهای الکتریکی در جت فن ها ایجاد چرخش پروانه اصلی است. می دانیم که در جت فن چرخش پروانه بسیار مهم است. به طور کلی بخش زیادی از قیمت جت فن ها به موتور الکتریکی آنها بستگی دارد.

پروانه اصلی

بخش دیگری از جت فن ها مربوط به پروانه اصلی است. پروانه ها عموماً وظیفه تأمین جریان هوای مورد نیاز را دارند. در نظر داشته باشید که سرعت بالای این پروانه ها بسیار مهم است و البته فرم مناسب پروفیل هم نقش مهمی در کارایی بهتر آن خواهد داشت.

بدنه

اگر بخواهیم در جت فن یک بخش را به عنوان شاسی نگه دارنده تجهیزات در نظر بگیرید بدنه دقیقاً همین نقش را ایفا می کند. در واقع بدنه ها به عنوان محافظ برای تمام قطعات هستند. اگر دقت نمایید برخی از جت فن ها دارای طراحی خاصی هستند که سبب شده است است خروجی و ورودی آنها دارای قابلیت تغییر زاویه باشند. وجود تغییر زاویه سبب می شود که تهویه در وضعیت مناسب تری صورت بگیرد.نامی که برای این سبک از جت فن ها در نظر گرفته می شود جت فن های موزی است.

*

جت فن - انواع جت فن - نمایشگاه مجازی ایران

*

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع جت فن،از صفحه جت فن در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید.

نمایشگاه مجازی ایران معرفی کننده ی بهترین برندها و شرکت های ارائه دهنده ی جت فن در ایران به همراه لیست قیمت،مشخصات فنی و نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه می باشد

.

.

.

طراحی ربات معاملات طلا
طراحی ربات معاملات طلا
طراحی ربات معاملات طلا *طراحی ربات معاملات حرفه ای *طراحی اتاق معاملات *طراحی ربات معامله گر *ساخت ربات معامله گر طلای آبشده با شماره 09120393487 تماس بگیرید *فولترین ربات جهت گروه معاملات طلای آبشده 02128423487 *برنامه نویسی انواع ربات معامله گر بیت کوین و طلا و سکه و.. *فولترین امکانات ...
تبلیغات اینترنتی موثر
تبلیغات اینترنتی موثر
آگهی گسترده اینترنتی به روش های مختلف تبلیغاتی (متنی+رپورتاژآگهی+بک لینک+دائمی+بنری و...) در 1 تا 13 سایت به صورت همزمان جهت درج آگهی به سایت مجموعه بزرگ باکی آگهی مراجعه کنید: http://boxagahi.ir ...
قرعه کشی جدیدشرکت صنایع غذایی آوازه
قرعه کشی جدیدشرکت صنایع غذایی آوازه
شرکت صنایع غذایی آوازه برنج آوازه برنج اصیل طلایی آوازه از مرغوب ترین برنج های شالیزار های شمال می باشد که با دقت بسیار بالا و کیفیتی ممتاز تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان برنج قرار می گیرد. این برنج در بسته بندی های ۵ کیلویی مناسب جهت استفاده در مهمانی ها، مجالس، جشن ها می باشد. رب گوجه فرن ...
سامانه رایگان ارسال پیامک انبوه
سامانه رایگان ارسال پیامک انبوه
سامانه رایگان ارسال پیامک انبوه داشتن یک سامانه ارسال پیامک در پیام رسان هیچ هزینه ای ندارد ! به مخاطبان خاص خود پيامک ارسال کنيد ! پیامک انبوه تبلیغاتی و انبوه وایبر ارسال کنید ! به دقت شهر ، پيش شماره و حتي کد پستي پیامک تبلیغاتی ارسال کنید به دقت شهر ، سن و جنسيت در اپراتور همراه او ...
فروشگاه هنری پارس مید
فروشگاه هنری پارس مید
فروشگاه هنری پارس مید هنر های دستی هنرهای ترسیمی و کتاب مواد اولیه صنایع دستی و هنری http://www.parsimade.com/ دارای نماد اعتماد الکترونیک ...
تحقیق و پایان نامه کشاورزی و محیط زیست 5365
تحقیق و پایان نامه کشاورزی و محیط زیست 5365
تحقیق و پایان نامه کشاورزی و محیط زیست http://payamirani.sidonline.ir/ ...
خبرگزاری کشاورزی دهقان نيوز
خبرگزاری کشاورزی دهقان نيوز
خبرگزاری کشاورزی دهقان نيوز خبر کشاورزی و محیط زیست http://dehghannews.ir/ ...
سایت خبری محیط زیست ایران
سایت خبری محیط زیست ایران
سایت خبری محیط زیست ایران آخرین اخبار محیط زیست ایران و جهان سر خط اخبار محیط زیست و... http://www.mohitzist.ir/ ...
خبرگزاری کشاورزی نیوز
خبرگزاری کشاورزی نیوز
خبرگزاری کشاورزی نیوز اخبار کشاورزی و محیط زیست http://keshavarznews.ir/ ...
صنایع چوب آپادانا تولید مبلمان اتاق کودک و نوجوان
صنایع چوب آپادانا تولید مبلمان اتاق کودک و نوجوان
صنایع چوب آپادانا تولید مبلمان اتاق کودک و نوجوان سرویس خواب نوجوان سرویس خواب نوزاد لوازم جانبی مدلهای جدید http://www.apadanawood.com ...
صنایع غذایی گلها
صنایع غذایی گلها
صنایع غذایی گلها محصولات گلها باکیفیتی بی مثال: پودرژله گلها،در طعم های مختلف وبا استفاده از مواداولیه مرغوب وفرموله شده در واحد R&Dگلها در تمامی فروشگاههای معتبر سراسر کشوردراختیار شماست .فقط با یکبار امتحان مزه آن را فراموش نخواهید کردوبی شک آنرا به دیگران نیز توصیه خواهیدکرد ادویه جات گلها ...
شرکت ملی شیمی کشاورز(MAC)
شرکت ملی شیمی کشاورز(MAC)
شرکت ملی شیمی کشاورز(M.A.C) شرکت ملی شیمی کشاورز(M.A.C) تولید کننده سموم دفع آفات نباتی و خانگی با سرمایه گذاری مستقیم بانک ملی ایران تاسیس و در مدت کوتاهی با تولید فراورده های گوناگون و با کیفیتی مطابق با استانداردهای جهانی(WHO,FAO) و عرضه وسیع در بازارهای داخلی باعث تحول کیفی و کمی گردید بطوریکه ...
خبرگزاری کشاورزی ایانا
خبرگزاری کشاورزی ایانا
خبرگزاری کشاورزی ایانا آخرین رویداد های کشاورزی و صنایع غذایی http://www.iana.ir/ ...
ساختمان/ آشپزخانه/ کابینت آشپزخانه
ساختمان/ آشپزخانه/ کابینت آشپزخانه
لیست قیمت و کاتالوگ کابینت آشپزخانه ، شرکتهای معتبر عرضه کننده کابینت آشپزخانه ، چگونه کابینت آشپزخانه مناسب را انتخاب کنیم . مشاهده پروژه های اجرا شده کابینت آشپزخانه . انواع کابینت ، ام دی افی ، چوبی ، خارجی ، ایرانی مقایسه کیفیت و قیمت . همه در : http://iranarchitects.com کابینت آشپزخانه آشپ ...
نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند
 نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند
نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند نرم افزار آموزشی پرورش گاوشیری +نرم افزارآموزشی پرورش گوسفند عناوین مطالب موجوددرنرم افزار گاوسیری: تاسیسات موردنیازبرای پرورش گاوشیری شرایط زمین عوامل موثردرانتخاب محل اخداث جایگاه دام جدول شوری آب ومحدودیتهای استفاده ازآن ...
بررسی جامع مداخله کشورهای خارجی در سوریه از دیدگاه حقوق بین الملل
بررسی جامع مداخله کشورهای خارجی در سوریه از دیدگاه حقوق بین الملل
یکی از اصول حقوق بین‌الملل که در ادبیات سیاسی کاربرد زیادی دارد، اصل عدم مداخله در امور داخلی دولتها است. اصل عدم مداخله که یکی از اصول بنیادین ملل متحد و از جمله حقوق و تکالیف بنیادین دولتها است، یکی از اصول اساسی جامعه بین‌المللی بوده که ریشه در اصل تساوی حاکمیت دولتها دارد. این اصل، که مبنای آن ر ...
عضویت در کانال تلگرام معرفی و آموزش کسب و کار مجازی
عضویت در کانال تلگرام معرفی و آموزش کسب و کار مجازی
آموزش و معرفی کسب وکار های اینترنتی به فکرکسب درآمداز اینترنت هستیدویامی خواهیدکسب وکارتان رامعرفی کنید درکانال کسب وکار مجازی روزانه کسب وکار جدیدی رامعرفی خواهیم کرد عضویت @kasbokarmajaziir ...
طرح توجیهی فنی و اقتصادی پرورش گاو شیری و گوشتی با ظرفیت های مختل
طرح توجیهی فنی و اقتصادی پرورش گاو شیری و گوشتی با ظرفیت های مختل
طرح توجیهی فنی و اقتصادی پرورش گاو شیری و گوشتی با ظرفیت های مختلف موضوع طرح :پرورش گاو شيری و گاو گوشتی مقدمــه : ارائه دهندگان اين طرح در نظر دارند به فعاليت در زمينه پرورش گاو شيري و گوشتی پرداخته و شير و گوشت مورد نياز در سطح منطقه را تامين نمايند، در عين حال با تلقيح گاوها ،اقدام به توليد گو ...
نرم افزار پرورش مرغ تخمگذار و نرم افزار پرورش مرغ گوشتی
 نرم افزار پرورش مرغ تخمگذار و نرم افزار پرورش مرغ گوشتی
نرم افزار پرورش مرغ تخمگذار و نرم افزار پرورش مرغ گوشتی نرم افزار آموزشی پرورش مرغ تخمگذار و مرغ گوشتی تخم مرغ بعنوان یکی از محصولاتی که تورم در بالا رفتن قیمت آن نقش مهمی داشته است، میتواند برای شما بعنوان شغلی پر درآمد باشد. در این مجموعه که بصورت چند رسانه ای ساخته شده است، شما تمامی مراحل ...
پودر درزگير رادياتور ( آمريكائي )
پودر درزگير رادياتور ( آمريكائي )
پودر درزگير رادياتور ( آمريكائي ) اگر آب راديات شما كم ميشود اگر از زير ماشين در حال حركت آب يا ضد يخ ميريزد و اگر ... احتمالا قسمتي از مسير خنک کننده يا راديات يک سوراخ يا ترك ريز داره که آب در حرکت و با بالا رفتن فشار از اين سوراخ به بيرون ميپاشد . درز گير راديات به سادگي مشكل شما را حل م ...
بانک کشاورزی بانکی برای همه مردم ایران
بانک کشاورزی بانکی برای همه مردم ایران
بانک کشاورزی بانکی برای همه مردم ایران خدمات مبتني بر حساب بانکداري اينترنتي دريافت شناسه شبا محاسبه سود سپرده ها محاسبه سرمايه نهايي طرح آتيه محاسبه امتياز جشنواره پايانه هاي فروش خدمات مبتني بر کارت انتقال وجه پرداخت قبوض مسدودي کارت سامانه ...
موسسه صنعتی و کشاورزی آبیاران
موسسه صنعتی و کشاورزی آبیاران
موسسه صنعتی و کشاورزی آبیاران مبادلات تجاری و بازرگانی به منظور تامین مطمئن و به موقع کالاها، از همان ابتدای پیدایش جوامع بشری و در راستای تداوم حیات اجتماعی از نقش و جایگاه ویژه و پراهمیتی برخوردار بوده است. همزمان با تداوم پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی، ایفای چنین مسئولیت مهمی را دیگر نه افراد منف ...

SecImgSesنیازمندی های چارراهی درج تبلیغات وآگهی رایگان آگهی رایگان تبلیغات اینترنتی بنر تبلیغاتی تبلیغات کامپیوتر تبلیغات رایانه تبلیغات سایت ها تبلیغات خدمات

تبلیغات پزشکان تبلیغات مهندسی تبلیغات صنایع تبلیغات موسسات

تبلیغات کشاورزی تبلیغات محیط زیست آگهی کشاورزی آگهی محیط زیست تبلیغات ادوات کشاورزی آگهی ادوات کشاورزی فروشگاه کشاورزی فروشگاه محیط زیست فروشگاه ادوات کشاورزی
کودهای ارگانیک تبلیغات کودارگانیک تبلیغات ورمی کومپوست  فروشگاه ورمی کومپوست آگهی ورمی کومپوست
فراورده های دامی لبنیات فروشگاه نساجی  فروشگاه ادوات دامداری گلخانه ها خریدمحصولات کشاورزی گردشگری ایران

Agriculture advertising banners advertising environment environmental farm advertising ad banners agricultural implements, agricultural farm farming Eco Store
Organic fertilizers, promotion of organic manure, vermicompost advertising Kvmpvst, dilatory Kvmpvst Store Advertising
Vermicompost Kvmpvst
Dairy products and animal husbandry equipment textile shop Khrydmhsvlat Agricultural Greenhouses Iran Tourism

http://charrahi.ir